Unia Europejska
PL EN

PASJA plus DZIAŁANIE równa się SUKCES

Strona główna » Aktualności » PASJA plus DZIAŁANIE równa się SUKCES

wielkość tekstu: A | A | A

Chyba każdy z nas cieszy się z sukcesów polskich kadrowiczów, bez względu na konkurencję. Oklaskujemy siatkarzy, tenisistów, lekkoatletów a w chwilowych napadach euforii nawet piłkarzy ;-) My osobiście również mamy swoje Złotka, które wspieramy podczas każdych zawodów. I chyba odnosi to skutek bo Ich dokonania są coraz bardziej imponujące. Ala i Asia Kubiczek, młodziutkie Poskramiaczki psów w zaprzęgach, bo o nich tutaj mowa, nie odpuszczają nawet pomimo przeciwnościom jakie napotykają na swojej sportowej drodze. Nieugięte, pomimo swojego młodego wieku, zdobywają tytuł za tytułem przysparzając radości i dumy wszystkim, którzy ich wspierają i niezłomnie w nie wierzą. Ostatnim osiągnięciem Dziewczyn to Mistrz Europy Canicross Junior Women w mistrzostwach, które odbyły się w Cirencester park w Wielkiej Brytanii.
Przypomnijmy jeszcze, że domeną Joasi jest Canicross czyli dyscyplina sportowa należąca do grupy sportów psich zaprzęgów. Polega na bieganiu z psem upiętym na smyczy z amortyzatorem (długości ok 2,5 w rozciągnięciu), łączącej się z pasem na talii maszera. Pies biegnie przodem pomagając tym samym w biegu zawodnikowi. Wyścigi tej dyscypliny odbywają się w warunkach bezśnieżnych.
Dyscypliną Ali są natomiast zaprzęgi w klasie D1, prowadzone przez dwa syberiany husky.
Więcej informacji na temat osiągnięć Dziewczyn można znaleźć m.in. TUTAJ. Zainteresowanych wyczynami oraz samą dyscypliną zapraszamy już wkrótce na Ich STRONĘ.
A naszym Maszerkom życzymy owocnych treningów! :-)
 

czytano: 3062 razy

autor: drewnex.pl

data dodania: 2012-11-06 09:13:50