Unia Europejska
PL EN

Jubileusz Sympozjum Naukowego PLASTECH 2014

Strona główna » Aktualności » Jubileusz Sympozjum Naukowego PLASTECH 2014

wielkość tekstu: A | A | A

W dniach 24-25.IV.2014 r.odbyła się XX edycja Sympozjum Technicznego PLASTECH, którego organizatorami byli Serwis Internetowy www.tworzywa.pl wraz ze Studium Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTECH - Henryk Zawistowski i we współpracy z Katedrą Technologii i Materiałoznawstwa Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej. Tym razem przedstawiciele branży tworzyw sztucznych mieli przyjemnosć spotkać się w wyjątkowym otoczeniu Zamku GNIEW i wspólnie świętować jubileusz XX-lecia Sympozjum.

Tegoroczne spotkanie odbyło się pod hasłem „KRYTERIA OPTYMALIZACJI PRODUKCJI WYROBÓW Z TWORZYW” i w głównej mierze dotyczyło kluczowych etapów przygotowania i realizacji procesu produkcyjnego, a mających istotny wpływ na takie jego elementy jak jakość, efektywność, ekonomikę, zużycie energii oraz aspekty środowiskowe.

Pośród prelegentów tegorocznej znaleźli się przedstawiciele zarówno czołowych europejskich producentów tworzyw sztucznych jak również reprezentantów zakładów produkcyjnych, wtryskowni i narzędziowni oraz ośrodków naukowych i akademickich.

Wśród prelegentów nie zabrakło przedstawiciela naszej firmy, Pana Tomasza Pyrek, który w swoim wystąpieniu pt. "Recompounding Tworzyw Sztucznych - Technologia, Efektywność, Zastosowanie" przybliżył temat recompoundingu oraz kwestii z nim związanych.
Mamy nadzieję, że tematyka ta znalazła zainteresowanie wśród uczestników :)

Przypominamy również, iż w przypadku trudności w rozwiązaniu otrzymanych od nas łamigłówek SKUTECZNE ROZWIĄZANIE znajdą Państwo tutaj.

czytano: 4409 razy

autor: drewnex.pl

data dodania: 2014-04-10 13:27:46