Unia Europejska
PL EN

Wielu zaskakujących wydarzeń w Nowym Roku

Strona główna » Aktualności » Wielu zaskakujących wydarzeń w Nowym Roku

wielkość tekstu: A | A | A

Firma Drewnex Recycling Plastics rozpoczęła działalność pod koniec lat 90. W ciągu ponad 15 lat podejmowaliśmy wyzwania wymagające ciężkiej pracy, pełnego zaangażowania i poświęceń. Niejednokrotnie zmagaliśmy się z przeciwnościami, które jednak dodawały nam sił do jeszcze większej aktywności. Na naszej drodze spotkaliśmy wiele przychylnych osób, dzięki którym utwierdzaliśmy się w przekonaniu, że to, co robimy, jest słuszne.

Od początku pracowaliśmy nad pozytywnym wizerunkiem firmy. Sukces i zadowolenie klientów to nasze główne cele, z czym wiąże się chęć ciągłego doskonalenia oraz podnoszenia jakości naszych towarów i usług.

Najważniejsze osiągnięcia naszej firmy to inwestycje w infrastrukturę i zasoby ludzkie, zwiększenie zaplecza technicznego i logistycznego, stworzenie odrębnego wydziału odpowiedzialnego za badania laboratoryjne przetwarzanych surowców, wyznaczenie i stopniowe wdrażanie nowego kierunku, jakim jest compounding, oraz ugruntowanie pozycji na rynku tworzyw sztucznych.

Dziękując Państwu za dotychczasową współpracę, zaufanie i przyjazną atmosferę w kontaktach zawodowych, wyrażamy nadzieję, że partnerskie relacje łączące nasze firmy pozwolą także w kolejnych latach na obopólny rozwój. Rok 2015 był dla nas bardzo istotny pod względem decyzji i przygotowań do wejścia w nowy etap działalności. Zmiana, która nadchodzi, jest na tyle znacząca, że postanowiliśmy przedstawić ją Państwu w wyjątkowy sposób.

Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej firmy. Już wkrótce dopiszemy do niej kolejny rozdział.

 Zobacz jak się zmienialiśmy
Życzymy Państwu, aby Nowy Rok obfitował w sukcesy zawodowe, zadowolenie oraz satysfakcję z podjętych wyzwań. Niech będzie pełen niespodzianek i niezapomnianych wrażeń.

 

 

czytano: 2060 razy

autor: drewnex.pl

data dodania: 2015-12-15 12:39:47