Unia Europejska
PL EN

PLASTPOL 2019. Dziękujemy

Strona główna » Aktualności » PLASTPOL 2019. Dziękujemy

wielkość tekstu: A | A | A

Targi PLASTPOL 2019 zakończone.

Za nami mnóstwo spotkań, sympatycznych i niejednokrotnie owocnych dyskusji.

Bardzo cieszy nas fakt, iż wzorem lat ubiegłych nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem ze strony zwiedzających, którym z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować za odwiedziny i zaznaczyć, iż każda przeprowadzona rozmowa była dla nas znacząca a kilka z nich, mamy nadzieję, to początek miłej i owocnej współpracy.

Tegoroczne Targi były dla nas okazją do zaprezentowania Państwu nowości w naszej ofercie produktowej OMI dotyczących Poliamidów 6 na bazie materiałów pierwotnych oraz Poliamidów 6 i 6.6 na bazie materiałów wtórnych, wzmiacnianych włóknem szklanym. Pełna oferta produktowa OMI znajduje się TUTAJ. Zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami.

Z dumą informujemy również, iż w konkursie OMNIPLAST organziowanym corocznie przez Targi Kielce przedstawiciel naszej firmy, Tomasz, zdobył 3 miejsce, potwierdzając tym samym swoją wiedzę na temat tworzyw sztucznych i ich zastosowaniu. Dowodzi to stwierdzeniu, iż nasz zespół to osoby kompetentne, podchodzące do swoich zadań profesjonalnie, z pasją i zaangażowaniem.

czytano: 433 razy

autor: drp.pl

data dodania: 2019-06-03 11:23:58